"Wisła jeszcze nie wyschła", "Straszliwa niemoc biało-zielonych", "Pierwsza wyjazdowa porażka Lechii" to tylko niektóry z tytułów komentarzy po meczu z Wisłą Kraków. Zapraszam na przegląd prasy.

Sports.pl: Wisła wymęczyła zwycięstwo"

Wisła Kraków po słabym meczu pokonała Lechię Gdańsk 1:0. Obie drużyny grały chaotycznie, ale to Genkow strzelił decydującą bramkę jeszcze w pierwszej połowie...[więcej]

Sport.pl: "Straszliwa niemoc biało-zielonych"

- Przed meczem wielu widziało już we mnie trupa - mówił przed meczem z Lechią Gdańsk trener Wisły Kraków Michał Probierz. Po meczu szkoleniowiec "Białej Gwiazdy" mógł wrócić z zaświatów, bowiem jego piłkarze pokonali bardzo słabo grającą Lechię 1:0...[więcej]

Trójmiasto.pl: "Pierwsza wyjazdowa porażka Lechii. Strzelecka niemoc w meczu przyjaźni"

Lechia Gdańsk przegrała w Krakowie z Wisłą 0:1 (0:1). Dla biało-zielonych była to pierwsza wyjazdowa porażka w tym sezonie, ale trudno by było inaczej skoro pierwszy strzał w światło bramki dopiero w 57. minucie oddał Łukasz Kacprzycki, który w drugiej połowie zmienił Deleu. Gospodarze zadowolili się skromnym prowadzeniem, bo po przerwie na bramkę Michała Buchalika celnie nie uderzyli ani razu. Mecz Wiślacy kończyli w dziesiątkę, gdy za drugą żółtą kartkę w doliczonym czasie gry boisko opuścił Łukasz Burliga...[więcej]

Wp.pl: "Wisła jeszcze nie wyschła. Lechia bez pkt"

Wisła Kraków przerwała złą passę i po dwóch porażkach z rzędu w końcu odniosła zwycięstwo. W sobotę Biała Gwiazda ograła Lechię Gdańsk 1:0...[więcej]

SportoweFakty.pl: "Wisła bez polotu, ale z wygraną"

"Mecz przyjaźni" pomiędzy Wisłą i Lechią nie zachwycił. Ostatecznie Biała Gwiazda wygrała 1:0 po bramce Cwetana Genkowa na początku meczu...[więcej]

Źródło: własne