"Wielki powrót Śląska", "Gdańszczanie spadli z nieba do piekła", "Lechia nie dobiła mistrza i przegrała" to tylko niektóry z tytułów komentarzy po meczu ze Śląskiem Wrocław. Zapraszam na przegląd prasy.

Sports.pl: "Wielki powrót Śląska. Pięć bramek w Gdańsku"

Śląsk Wrocław podniósł się przegrywając już 0:2 i ostatecznie wygrał z Lechią w Gdańsku 3:2. Po dwie bramki strzelili Traore (dla Lechii) i Mila (dla Śląska). Trzy punkty mistrzowi Polski zapewnił Elsner...[więcej]

Sport.pl: "Gdańszczanie spadli z nieba do piekła"

Po meczu Lechii Gdańsk ze Śląskiem Wrocław piłkarze biało-zielonych mogliby napisać podręcznik pt. "Jak się przegrywa wygrany mecz". Mimo prowadzenia w 50. minucie 2:0, gdańszczanie przegrali 2:3 ...[więcej]

Trójmiasto.pl: "Lechia nie dobiła mistrza i przegrała. Mecz przyjaźni ze Śląskiem od 2:0 po 2:3"

Chyba niepotrzebnie w przedmeczowej zapowiedzi przypomnieliśmy mecz sprzed 27 lat, w którym Lechia prowadziła ze Śląskiem 2:0, potem przegrywała 2:4, by ostatecznie zremisować 4:4. W niedzielę gdańscy i wrocławscy piłkarze stworzyli nie mniejsze emocje, ale podziału punktów nie było. Nie wystarczyły dwa gole Abdou Razacka Traore, bo goście zdobyli trzy bramki w ciągu dziesięciu minut, w tym dwukrotnie piłkę do siatki posłał Sebastian Mila. Mistrzowie Polski wygrali na Letnicy 3:2, przegrywając do przerwy 0:1 i był to ich pierwszy sukces w historii ekstraklasy w Gdańsku. W pamięci zostaną wielkie emocje i doskonała atmosfera na trybunach, którą stworzyło blisko 20 tysięcy kibiców zaprzyjaźnionych klubów...[więcej]

Wp.pl: "Horror w Gdańsku. Przełamanie Śląska"

Ależ emocjonujący mecz zobaczyli kibice w Gdańsku. Miejscowa Lechia prowadziła już ze Śląskiem Wrocław 2:0, by w 10. minut dać sobie wbić trzy bramki i ostatecznie przegrać 2:3. Dla podopiecznych Stanislava Levego było to pierwsze wyjazdowe zwycięstwo w obecnym sezonie...[więcej]

SportoweFakty.pl: "Wrocławianie dokonali niemożliwego"

Lechia Gdańsk mimo prowadzenia 2:0 i - jak się wydawało - kontrolowania sytuacji na boisku, przegrała ze Śląskiem Wrocław 2:3. Po dwie bramki w meczu zdobyli Abdou Razack Traore i Sebastian Mila...[więcej]

Źródło: wlasne