"Goście jak dobroduszny bokser", "Lechia wygrała znów na wyjeździe", "Czarna seria "Górali" trwa" to tylko niektóry z tytułów komentarzy po meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Zapraszam na przegląd prasy.

Sports.pl: "Podbeskidzie na dnie, nawet z Jeleniem"

Podbeskidzie Bielsko-Biała przegrało z Lechia Gdańsk 2:3 (0:1) w meczu 9. kolejki piłkarskiej ekstraklasy. Mecz nie stał na dobrym poziomie, ale liczne w końcówce błędy przekładające się na bramki zapewniły widowisku dramaturgię...[więcej]

Sport.pl: "Goście jak dobroduszny bokser"

Piłkarze Lechii Gdańsk przez godzinę robili na boisku Podbeskidzia Bielsko- Biała co chcieli, ale przez własną niefrasobliwość zwycięstwo 3:2 zapewnili sobie dopiero w dramatycznej końcówce...[więcej]

Trójmiasto.pl: "Lechia wygrała znów na wyjeździe. Emocje i dramaty w Bielsku, ale z gdańskim happy endem"

Piłkarze Lechii podtrzymali miano najlepszej drużyny ekstraklasy na wyjazdach. Biało-zieloni wygrali czwarty mecz ligowy w tym sezonie poza Gdańskiem, zwyciężając Podbeskidzie 3:2 (1:0). Po zdecydowanej przewadze podopiecznych Bogusława Kaczmarka przed przerwą, w drugiej połowie nie brakowało dramatów. Gospodarze dwukrotnie doprowadzali do wyrównania, a decydujący gol padł w doliczonym czasie gry po rzucie karnym, który wykorzystał Abdou Razack Traore. Na skutek kontuzji w trakcie gry musieli opuścić boisko: stoper Jarosław Bieniuk i bramkarz Bartosz Kaniecki...[więcej]

Wp.pl: "Debiut Jelenia. Czarna seria "Górali" trwa"

Czarna seria meczów bez zwycięstwa Podbeskidzia Bielsko-Biała trwa w najlepsze. Podopieczni Andrzeja Wyroby jako jedyny zespół nie wygrali jeszcze meczu w obecnym sezonie T-ME. Tym razem "Górale"przegrali na własnym boisku z gdańską Lechią 2:3 (0:1). W drużynie gospodarzy debiut zaliczył Ireneusz Jeleń...[więcej]

SportoweFakty.pl: "Ogromne emocje w Bielsku! Górale znów bez punktów!"

Podbeskidzie Bielsko-Biała przegrało 2:3 z Lechią Gdańsk. W podstawowym składzie Górali zagrał Ireneusz Jeleń. Spotkanie było ogromnie emocjonujące, a nie popisali się w nim bramkarze obu ekip...[więcej]

Źródło: wlasne