lechia

"Seria Korony przerwana", "Lechia powstrzymała Koronę", "Siódmy mecz bez zwycięstwa gdańskich piłkarzy" to tylko niektóry z tytułów komentarzy po meczu z Koroną Kielce. Zapraszam na przegląd prasy.

Sports.pl: "Korona niezadowolona"

Korona, która jako jedyna drużyna wygrała w rundzie rewanżowej cztery pierwsze spotkania - w dodatku pozwoliła w nich sobie strzelić tylko jedną bramkę - straciła pierwsze na wiosnę punkty. Kielczanie zaprezentowali się jednak lepiej od Lechii i byli bliżsi zwycięstwa...[więcej]

Sport.pl: "Tylko i aż 0:0 Lechii Gdańsk w meczu z Koroną Kielce. Gra znów słabiutka"

Piłkarze Lechii Gdańsk wciąż pozostają na wiosnę bez zwycięstwa. Z Koroną Kielce bardziej pilnowali remisu niż walczyli o zwycięstwo i ostatecznie cel osiągnęli. Choć przy bardziej odważnej grze mogli wygrać. Korona straciła pierwsze punkty wiosną...[więcej]

Trójmiasto.pl: "Lechia powstrzymała Koronę. Siódmy mecz bez zwycięstwa gdańskich piłkarzy"

Piłkarze Lechii mogą mieć satysfakcję, że jako pierwsi w tym roku w ekstraklasie odebrali punkty rewelacyjnej Koronie Kielce. Jednak po bezbramkowym remisie na PGE Arenie w gdańskim zespole nie może być zadowolenia, gdyż to już siódmy mecz ligowy bez zwycięstwa. W dodatku na obiekcie w Letnicy zanotowano najniższą frekwencję w tym sezonie. Ponadto goście narzekali, że nie podyktowano im dwóch karnych! . ...[więcej]

Wp.pl: "Lechia zatrzymała Koronę. Remis w Gdańsku"

Koronie Kielce nie udało się podtrzymać świetnej passy i odnieść piątego z rzędu zwycięstwa w rundzie wiosennej T-ME. Podopieczni Leszka Ojrzyńskiego jedynie zremisowali na wyjeździe z Lechią Gdańsk 0:0...[więcej]

SportoweFakty.pl: "Seria Korony przerwana"

Lechia Gdańsk zremisowała z Koroną Kielce 0:0 i tym samym przerwała serię czterech zwycięstw z rzędu podopiecznych Leszka Ojrzyńskiego. Mimo bezbramkowego wyniku, mecz mógł się podobać, gdyż zawodnicy obu drużyn przez większość spotkania grali na pełnych obrotach...[więcej]

Źródło: własne