Jak informuje sport.pl kłopoty finansowe Polonii Warszawa mogą przyczynić się do tego, iż piątkowy mecz przy Konwiktowrskiej się nie odbędzie.

- Są terminy płatności, i ja wierzę, że pan prezes Król ich dotrzyma - mówi dyrektor WOSiR-u Janusz Kopaniak. Klub zalega również z opłatami za ochronę. Na dobrą sprawę najbliższy mecz z Lechią (piątek, godz. 20.45) może się nie odbyć, wciąż trwają negocjacje z firmą ochroniarską.

Łukasz Teodorczyk jest czwartym piłkarzem, który odszedł z Polonii tej zimy. Pierwszym, za którego dostanie pieniądze - 500 tys. zł, ale mimo to sytuacja w klubie jest daleka od normalności.

Największym problemem klubu jest bowiem nie obsada ataku, obrony, ale stan konta. Transfer Teodorczyka nie uzupełnił go znacząco. 500 tys. zł, które za niego dostał, to kropla w morzu potrzeb Polonii, której długi szacowane były - przed oddaniem Władimira Dwaliszwilego Legii - na nieco ponad pięć milionów złotych. Ale Królowi udało się przynajmniej coś zyskać na piłkarzu. Marcin Baszczyński, Tomasz Brzyski, Dwaliszwili odchodzili w zamian za rezygnację z wypłaty zaległych pensji.

Przeczytaj cały artykuł na sport.pl

Źródło: sport.pl

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora