Według mediów z Kazachstanu Milos Krasić jeszcze podczas zimowego okienka transferowego może opuścić Lechię Gdańsk.

Serb prowadzi rozmowy z kilkoma klubami tamtejszej ekstraklasy. W grę wchodzi też transfer do jednego z Arabskich drużyn.

O możliwym transferze byłego gwiazdora Juventusu poinformował kazachski portal kazfootball.kz. Krasić, który jesienią nie spełnił pokładanych w nim oczekiwań, przebywa obecnie w tureckim Side razem z zespołem biało-zielonych, a klub odmówił komentarza w sprawie nieoficjalnych doniesień.

Do Gdańska Milos Krasić trafił za darmo pod koniec sierpnia. Z Lechią podpisał dwuletni kontrakt. Serb, który ma na koncie ponad 50 występów w europejskich rozgrywkach i triumf w Pucharze UEFA z CSKA Moskwa, miał w Polsce udowodnić, że wciąż może wnieść piłkarską jakość, pomimo zmarnowanego sezonu w rezerwach tureckiego Fenerbahce.

Sylwetka Milosa Krasića

Niewykluczone, że odejście Krasicia powiązane jest z próbą pozyskania Flavio Paixao jeszcze tej zimy. Przypomnijmy, że obaj mogą występować na skrzydłach, a kandydatów na te pozycje jest znacznie więcej. W kadrze drużyny są przecież Sławomir Peszko, Michał Mak, Maciej Makuszewski i Lukas Haraslin, a także młody i obiecujący Juliusz Letniowski.

Źródło: trojmiasto.pl / trojmiasto.sport.pl

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora