Jak informuje trojmiasto.sport.pl, 15-letnim piłkarzem Lechii Gdańsk Oktawianem Skrzeczem interesuj się Borussia Dortmund.

Skrzecz, który ostatnio był coraz bliżej pierwszego zespołu biało-zielonych, już w poniedziałek wyjedzie do Dortmundu, gdzie uda się na zaproszenie Borussii. Będzie tam przebywać przez pięć dni.

Dla Skrzecza, choć jest bardzo młody, zaproszenie od wielkiego europejskiego klubu to nie pierwszyzna. Wcześniej był gościem takich klubów, jak Ajax Amsterdam, Chelsea, Manchester City oraz Schalke 04. Teraz talentem z Gdańska zainteresował się mistrz Niemiec.

- Postanowiłem, że jeśli będzie taka możliwość, Oktawian dwa razy do roku wyjeżdżać będzie do wielkiego europejskiego klubu - mówi ojciec piłkarza Zbigniew. - A chętnych nie brakuje, nawet teraz oprócz propozycji z Borussii mieliśmy oferty z kilku innych renomowanych klubów - dodaje.

Czy młody piłkarz odpłynie z Lechii? Zobaczymy. Niestety mimo coraz lepszej bazy w Gdańsku (klub w Ekstraklasie, nowoczesny stadion, wydaje się też, że coraz lepsza baza treningowa) młodzi piłkarze i ich rodzice stale myślą by jak najszybciej opuścić nasz klub.

Źródło: sport.pl

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora