Lechia Gdańsk, podobnie jak inne drużyny, z uwagi na pandemię koronawirusa zmuszona jest rozgrywać swoje mecze bez udziału publiczności. Wychodząc więc naprzeciw naszym czytelnikom, zapraszamy na relację LIVE z 44 Wielkich Derbów Trójmiasta, którą przeprowadzimy na naszym Twitterze, Przypominamy, że spotkanie rozpocznie się o godzinie 17.30 na stadionie Energa.

Derby zawsze cieszą się ogromnym zainteresowaniem Kibiców. Nie ważne jaka dyscyplina sportu czy region kraju. Nasze, które zapoczątkowane zostały w roku 1964, są jednymi z ciekawszych w Polsce.

Ostatnie lata, gdy obie drużyny występują w Ekstraklasie, to fenomenalna seria Lechii Gdańsk. Biało-Zieloni 10 razy wygrywali, a 4 razy padał remis.

Jak będzie dzisiaj? Oby podobnie. Oby zwycięsko. Oby była okazja do wspólnej pomeczowej fety na T29.

Niestety Kibice Lechii Gdańsk nie obejrzą tego meczu na żywo na stadionie. Pozostaje komercyjna telewizja, którą posiada niewielu z nas.

Nasza redakcja postara się zrekompensować kibicom Lechii brak możliwości obejrzenia meczu na żywo. Zapraszamy do śledzenia naszego Twittera. Będziemy tam na bieżąco informować o sytuacji na stadionie Energa.

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora