Abdou Razack Traoré zadebiutował w reprezentacji Burkina Faso w meczu eliminacyjnym Pucharu Narodów Afryki. Jego zespół pokonał Namibię 4:0 (2:0), a zawodnik Lechii Gdańsk na boisku spędził 18 minut.

Bohaterem spotkania został Traore - strzelec 3 bramek dla gospodarzy. Z tym, że nie chodzi tutaj wcale o Abdou Razacka, a o znanego z francuskich boisk - Alaina Traoré. Warto dodać, że Burkina Faso wyrównała swój rekord jeśli chodzi o najwyższe zwycięstwo.

26 marca 2011, 19:00 - Wagadugu
Burkina Faso 4-0 Namibia
Alain Traoré 25, 45, 80, Richard Gariseb 73 (sam.)

Burkina Faso: G. Sanou - Kere, Kone, Tall (77’ Gnaou), Panandetiguiri, Zingue, Pitroipa, W. Sanou (72’ Abdou Razack Traore), Alain Traore, Kabore (67’ Kone), Dagano.

Namibia: Mbaha - Benjamin (78’ Risser), Gariseb, Ngatizeko, Toromba, Risser, Plaatjies, Tjikuzu, Ketjijere, Botes, Rudolf (67’ Shipahu).

Żółte kartki: Kere Mahamoudou - Collin Benjamin, Jamunenana Ngatizeko.
Czerwona kartka: Henrico Botes (65. minuta, Namibia). Sędzia: Adam Cordier (Czad).
Widzów: 25 000

Źródło: własne / 90minut.pl