"Piłka jest grą błędów, a my niestety popełniliśmy jeden na samym początku i nie potrafiliśmy potem strzelić bramki" - powiedział po przegranym 0:1 meczu z Wisłą Kraków trener Lechii - Bogusław Kaczmarek.

Trener Lechii Gdańsk Bogusław Kaczmarek: - Wisła w pierwszej połowie na samym początku zrobiła jedną sytuację i zdobyła gola. Zmiany, które zrobiliśmy w drugiej połowie spowodowały, że zdominowaliśmy Wisłę. Piłka jest grą błędów, a my niestety popełniliśmy jeden na samym początku i nie potrafiliśmy potem strzelić bramki. Wisła to cały czas trudny teren, a zespół ma wielki potencjał. Chciałem również podkreślić bardzo dobre sędziowanie młodego arbitra ze Szczecina.

Trener Wisły Kraków Michał Probierz: - Jeszcze przed meczem mówiłem, że chcę zobaczyć moich zawodników walczących. Tak właśnie było. Nie było to wielkie widowisko. Mieliśmy bardzo dobry początek, a przerwa nas trochę sparaliżowała. Przestrzegałem moich graczy, że mecz z Lechią będzie bardzo trudny, gdyż jest to zespół bardzo dobrze grający z kontry. Bardzo dobrze zagrali dziś młodzi zawodnicy – Boguski i Szewczyk, a Czekaj wyłączył praktycznie z gry najpierw Grzegorza Rasiaka, a potem Razacka Traore.

Źródło: własne / lechia.pl