W sobotnim starciu 3. kolejki tureckiej Super Lig, Antalyaspor pokonał Hatayspor 3:2. Walnie przyczynił się do tego ex-Lechista, Jakub Kałuzński.

Drużyna z Antalyi niezbyt dobrze weszła w mecz z niżej notowanym rywalem. Po pierwszej połowie Hatayspor prowadził dwiema bramkami i znajdował się w znacznie lepszej sytuacji niż gospodarze. Po przerwie na murawie pojawił się jednak Jakub Kałuziński. Reprezentant Polski zanotował 2 asysty, kolejno w 60. i 66. minucie spotkania, wydatnie przyczyniając się do udanego pościgu swojego zespołu. Ostatecznie Antalyaspor zwyciężył i obecnie plasuje się na 7. miejscu w ligowej tabeli.

21-letni wychowanek Lechii w biało-zielonych barwach zanotował 67 występów, które okrasił 3 bramkami. Trwający sezon Super Lig jest dla niego drugim na tureckiej ziemi. Warto także nadmienić, że 7 czerwca zadebiutował w reprezentacji Polski.