lechia

Tomasz Kafarski został trenerem roku 2010! Nadzieję mijającego roku został natomiast Rafał Janicki, 18sto letni obrońca gdańskiej Lechii.

Grupa Lotos od dzisiaj jest sponsorem 2010 roku a Tomasz Kafarski trenerem anno domini 2010! Ponadto nadzieją mijającego roku okrzyknięty został Rafał Janicki, który w rundzie jesiennej obecnego sezonu stał się jednym z najmłodszych debiutantów w lidze.

Nie zabrakło również biało - zielonych akcentów w kategorii Sportowiec Roku. Na miejscu piątym znalazł się Abdou Razack Traore, a 3 pozycje niżej, na miejscu ósmym, uplasował się kapitan Lechii - Łukasz Surma. W przypadku tego pierwszego nie mogły zostać niedocenione strzelone przez niego bramki oraz efektowna i co najważniejsze efektywna gra. Drugi natomiast był prawdziwym profesorem drugiej linii gdańskiego zespołu. Kierował grą zarówno ofensywną jak i defensywną.

- Warto podkreślić, że wyższe pozycje zajmowali tylko medaliści imprez międzynarodowych, takich jak mistrzostwa świata, czy Europy - powiedział Błażej Słowikowski, rzecznik prasowy Lechii. Dlatego szczególnie rozpiera nas radość i duma. W kategorii mecenas roku za Grupą Lotos uplasowało się Wrocławskie Centrum Finansowe, jeden z podmiotów grupy kapitałowej Andrzeja Kuchara, który wspiera Lechię.

Źródło: własne/ lechia.pl / fot. Mati