W meczu o mistrzostwo III ligi rezerwy Lechii Gdańsk przegrały na wyjeździe z GKS Przodkowo 0:2 (0:1).

Pierwszą groźną akcję lechiści przeprowadzili w 8 minucie. Po dośrodkowaniu z prawej strony Michał Żebrakowski strzelił głową tuż nad bramką. Kilka minut później gola dla gospodarzy zdobył Paweł Rzepnikowski, który wykorzystał podanie z rzutu rożnego. Do końca pierwszej połowy gdańszczanie mogli wyrównać po strzałach Adama Gołuńskiego oraz Michała Żebrakowskiego.

Drugą część meczu znakomicie rozpoczęli piłkarze z Przodkowa. Po strzale jednego z zawodników gospodarzy Mateusz Bąk odbił piłkę przed siebie, niestety dla Lechii Michał Marczak skutecznie ją dobił i było 2:0 dla miejscowych. W dalszej części meczu lechiści próbowali skutecznie zaatakować, lecz nie potrafili zagrozić bramce Przodkowa. Najgroźniejszą sytuację mieli po strzale Juliusza Letniowskiego z rzutu wolnego, wysoki lob bramkarz wybił na rzut rożny.

Po 6. kolejkach Lechia II zajmuje 9. miejsce w tabeli, tracąc do prowadzącej Gwardii Koszalin 3 punkty. GKS Przodkowo - Lechia II Gdańsk 2:0 (1:0)
Rzepnikowski 11, Marczak 46

LECHIA II: Bąk - Goerke, Rudinilson, Valente, Górski - Gołuński, Woźniak (85 Makowski), Toporek, Wolski, Macierzyński (56 Letniowski) - Żebrakowski (77 Karczewski)

Źródło: lechia.pl/własne