W ostatnim meczu sparingowym w Gutowie Małym Lechia zremisowała z Pelikanem Łowicz 2:2.

Podczas obozu w Gutowie Małym "Biało-zieloni" rozegrali łącznie 4 sparingi z czego 2 wygrali i 2 zremisowali.

- Z rezultatu na pewno nie możemy być zadowoleni, chociaż podczas tego obozu nie wyniki tak naprawdę były najważniejsze.Wciągu całych 90 minut mieliśmy kolosalną przewagę. Zespół Pelikana stworzył sobie tylko jedną sytuację, a druga bramka dla nich padła po zaledwie 5 minutach od pierwszego trafienia, z rzutu wolnego. Właśnie o ten okres gry mam do zawodników największe pretensje. Podsumowując, skuteczność podczas tego spotkania była naszą piętą achillesową. Jedziemy teraz do Gdańska, a już za chwilę na kolejne zgrupowanie do Wronek. W porównaniu z zajęciami w Gutowie teraz nie będziemy się już nastawiać na szlifowanie wytrzymałości i siły. Naszym celem jest teraz poprawa szybkości. - powiedział po meczu Tomasz Kafarski.

Lechia Gdańsk - Pelikan Łowicz 2:2 (1:2)
20’ Wiśniewski, 75’ Buzała

I połowa: Kapsa – Żytko, Wołąkiewicz, Cvirik, Kaczmarek – Rogalski, Surma, Piątek, Wiśniewski – Rybski, Kowalczyk

II połowa: Bąk – Kawa, Wołąkiewicz, Cvirik, Żytko - Łuczak, Hirsz, Bajić, Szuprytowski - Buzała, Zabłocki

Źródło: Lechia.pl/własne