Reprezentacja Ukrainy do lat 21 wygrała w Baku z rówieśnikami z Azerbejdżanu 3:0. Maksym Chłań pojawił się na boisku w 57. minucie.

Wynik spotkania rozgrywanego na Stadionie Olimpijskim w Baku otworzył Oleksandr Yatsyk w 25. minucie. Kwadrans później drugą bramkę dla Ukraińców zdobył Olego Ocheretko i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:0.

W 56. minucie na 3:0 podwyższył Walentyn Rubczyński, a minutę później po tej bramce na placu gry pojawił się Maksym Chłań, który zastąpił Maksima Bragaru. Do końca spotkania wynik nie uległ już zmianie i Ukraińcy zwyciężyli 3:0.

Reprezentacja Ukrainy do lat 21 wygrała wszystkie dotychczasowe sześć spotkań w kwalifikacjach do przyszłorocznych Mistrzostw Europy i podopieczni Unaia Melgosy są coraz bliżej bezpośredniego awansu, mając trzy oczka przewagi nad drugimi Anglikami. W następnym meczu Ukraińcy podejmą u siebie 6 września rówieśników z Serbii.