Zespół Lechii z rocznika 1998 zwyciężył w rozgrywanym w Suwałkach turnieju Mini Euro 2011, w którym rywalizowało aż 16 ekip z dziewięciu krajów. Młodzi Lechiści w finale pokonali 4:0 zespół z Grodna.

Na najlepszego zawodnika turnieju wybrano Juliusza Letniowskiego z Lechii, a za najlepszego bramkarza uznano Dimę Poturgajewa z Rosji. Królem strzelców został natomiast Orest Lebedenko ze Lwowa. Były też inne wyróżnienia indywidualne. Najlepszym technikiem został Olaf Zoltan Overbo z Norwegii, najmłodszym uczestnikiem finału Żenia Jankauskas z Rosji, najlepszym Polakiem z zagranicy - Roman Mielnik ze Lwowa, a nagrodę fair play odebrał Joakim Mark Kverstuen.

Uroczyste zakończenie turnieju odbyło się w blasku jupiterów, tuż po drugoligowym meczu Wigry Suwałki - Puszcza Niepołomice. Nad głowami zwycięzców, tak jak po finale Ligi Mistrzów, wystrzeliło barwne piłkarskie confetti.