Zapraszamy do przeczytania wypowiedzi trenerów po meczu Lechia - Pogoń.

Joaquim Machado: - Ciężko mowić po takim meczu gdy po pierwszej połowie mielismy 3-4 sytuacje do strzelenia gola, a mimo to przegraliśmy. Jeżeli nie wykorzystuje się 100 procentowych sytuacji to w końcu traci się bramkę i przegrywa mecz. Mielismy grę pod kontrolą do momentu straty gola. Dwie dobre sytuacje stworzyliśmy sobie także w drugiej połowie meczu, ale strzały piłkarzy Lechii często blokowali zawodnicy Pogoni. Przy grze z takim zaangażowaniem powinniśmy byli zremisować,  a może nawet wygrać dzisiejsze spotkanie.

Dariusz Wdowczyk: -Myślę, że to cenne zwycięstwo na trudnym terenie i z trudnym rywalem. Zagraliśmy solidną pierwszą połowę, zaś w drugiej Lechia nas przycisnęła i miała kilka sytuacji ale my także stwarzaliśmy zagrożenie pod ich bramką. Graliśmy do końca, cały czas solidnie w defensywie. Cieszy nas czyste konto. Po kilku meczach bez wygranej ważne są punkty w meczu wyjazdowym. Ciężko pracujemy aby dobrze wypaść i dzisiaj to zaowocowało.

Źródło: Lechia.pl/własne