Miał trafić do Lechii, ostatecznie trafił do Sturm Graz, a w jego miejsce Lechia pozyskała Bensona i Tadića. Na chwilę obecną obaj strzelił łącznie 5 razy mniej bramek dla Biało - Zielonych niż Bodul dla Austriaków.

Chorwacki napastnik wystąpił do tej pory jedynie w 6 meczach Bundesligi Austriackiej i 4-krotnie wpisywał się na listę strzelców. Było to w spotkaniach:

27.08.11 SK Puntigamer Sturm Graz – SC Magna Wr. Neustadt 5:0 (2 gole Bodula)

10.09.11 FC Trenkwalder Admira - SK Sturm Graz 4:2

24.09.11 Austria Wien - SK Sturm Graz 2:1

Napastnik ten przebywał na boisku 437 minut co daje mu średnio bramkę na 109 minut. Dla porównania najlepszy "napastnik" Biało - Zielonych - Piotr Wiśniewski, bramkę zdobywał do tej pory średnio co 256 minut.

Darko Bodul do swoich 4 trafień w lidze dorzucił również trafienie w krajowym pucharze, w wygranym 4:0 spotkaniu z SV Grödig Amateure.

Jednak czasu się nie cofnie dlatego pozostaje mieć nadzieję, że nasi kopacze z przednich formacji się w końcu odblokują i zaczną zdobywać bramki seriami, a działacze wyciągną wnioski. Czasem po prostu jest lepiej mieć jednego droższego piłkarza niż dwóch tańszych.

Poniżej zdjęcie z oficjalnej strony austriackiego klubu.

Źródło: własne / sksturm.at / aolnews.com