Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z drugiego sparingu Lechii podczas zgrupowania w Cetniewie..

Podczas zgrupowania we Władysławowie, drugim sparing partnerem naszej Lechii była Wisła Płock. Po dość wyrównanym pojedynku padł zasłużony remis 1:1 (0:0). Gola dla Lechii zdobył w 55 minucie Grzelczak.

Lechia rozpoczęła sparing w składzie: Buchalik, Deleu, Janicki, Bąk, Bożek, Wiśniewski, Surma, Pietrowski, Buzała, Łazaj i Duda.
Na drugą połowę meczu trener Bogusław Kaczmarek dokonał 4 zmian: Bielawski za Brożka, Czerwiński za Wiśniewskiego, Frankowski za Surmę i w ataku Dudę zastąpił Grzelczak.

Kolejny sparing w Cetniewie Lechia rozegra jeszcze w dniu dzisiejszym o godzinie 16:10, a przeciwnikiem będzie tym razem Concordia Elbląg.

{joomplucat:1152 limit=12|columns=3}