lechia

Przed niedzielnym meczem Lechii Gdańsk ze Śląskiem Wrocław (początek o godz. 17.00) na kibiców, którzy wcześniej przyjdą na stadion będą czekały dodatkowe atrakcje. Specjalną strefę dla fanów wystawi sponsor rozgrywek T-Mobile, w której będzie można osobiście poczuć smak piłkarskich emocji.

Strefa – według zapewnień organizatorów – ruszy już na dwie i pół godziny przed pierwszym gwizdkiem niedzielnego meczu. Będzie umieszczona przy parkingach rowerowych PGE Areny Gdańsk od strony ul. Marynarki Polskiej. W sumie w strefie stanie pięć namiotów, w których kibice, którzy przyjdą wcześniej na stadion będą mogli skorzystać m.in. z 8 zestawów Playstation 3 z grą FIFA 12, 3 maszyn do pomiaru siły strzału, zestawu Xbox Kinect z grami piłkarskimi, piłkarzyków stołowych oraz GIGA piłkarzyków. Ta ostatnia atrakcja to jedyny taki stół do gry w piłkarzyki w Europie przy którym równolegle może grać nawet 12 osób.

Wstęp do strefy T-Mobile Fan Zone będzie bezpłatny.

- Fan Zone'y T-Mobile spotkały się z bardzo ciepłym przyjęciem ze strony kibiców na stadionach, na których już gościły – podkreśla Konrad Mróz z Biura Prasowego T-Mobile. To pierwszy taki projekt w Polsce realizowany w takiej skali.

Źródło: lechia.pl / własne