W ostatnim meczu Mistrzostw Europy reprezentacja Polski zremisowała 1:1 z Francją. 90 minut zagrali Przemysław Frankowski, Paweł Dawidowicz i Kacper Urbański, a Adam Buksa przesiedział całe spotkanie na ławce.

W ostatnim meczu Euro 2024 reprezentacja Polski na Signal Iduna Park w Dortmundzie podejmowała Francuzów. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem, a w 56. minucie bramkę z rzutu karnego bramkę zdobył Kylian Mbappe. Podopieczni Michała Probierza wyrównali w 79. minucie za sprawą Roberta Lewandowskiego i ostatni mecz Polaków na Mistrzostwach Europy zakończył się wynikiem 1:1. Cały mecz zagrali Paweł Dawidowicz, Przemysław Frankowski i Kacper Urbański, który pokazał się z dobrej strony przeciwko wicemistrzom Świata. Na ławce całe spotkanie przesiedział Adam Buksa.

Reprezentacja Polski w grupie D zajęła ostatnie miejsce i zdobyła 1 punkt. Biało-Czerwoni wcześniej rywalizowali z Holandią i Austrią.