Tak jak informowaliśmy dziś rano, z klubem rozstaja się Paweł Ściebura, Rafał Rajzer, Dominik Milewski i Robert Dominiak. Oto treść komunikatu opublikowanego przez Lechie Gdańsk.

"Zarząd Lechii Gdańsk podjął decyzję o wzmocnieniu struktury technicznej klubu na nadchodzący sezon w Ekstraklasie.

Szymonowi Grabowskiemu, naszemu głównemu trenerowi, pomagać będą Radosław Bella, pierwszy asystent trenera, Mariusz Szymkiewicz, odpowiedzialny za przygotowanie fizyczne zespołu, Kevin Paxton, szef działu przygotowania motoryczno-medycznego oraz Jordan Ward, główny fizjoterapeuta. Wkrótce zaprezentujemy nowych członków sztabu trenerskiego w osobnym komunikacie.

Paweł Ściebura, Rafał Rajzer, Dominik Milewski i Robert Dominiak opuszczają nasz klub i pragniemy im podziękować za wykonaną pracę na rzecz Lechii" - czytamy w komunikacie.

Kim są nowi członkowie sztabu? Radosław Bella pracował do niedawna jako pierwszy trener Miedzi Legnica, Mariusz Szymkiewicz był już trenerem przygotowania fizycznego w Lechii za kadencji Piotra Stokowca. Z kolei Kevin Paxto i Jordan Ward to "ludzie" Kevina Blackwella. Ten pierwszy kilka miesięcy temu pomagał w rehabilitacji Luisa Fernandeza i Conrado, z kolei Ward to fizjoterapeuta akademii Leicester City.

 

źródło: Lechia.pl