Flavio Paixao podpisał nowy kontrakt z Lechią, obowiązujący do końca przyszłego sezonu. W umowie znalazła się również opcja przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

Flavio jest piłkarzem Lechii od wiosny 2016 roku, gdy zamienił Wrocław na Gdańsk. Przypomnijmy, że pierwszego gola zdobył 6 marca 2016 roku przeciwko Jagiellonii Białystok. Dodajmy, że w tym meczu zaliczył hat tricka. Praktycznie z miejsca stał się kluczową postacią biało-zielonych, a w ostatnim czasie bije kolejne rekordy.

Jak na razie Portugalczyk strzelił dla gdańskiej drużyny 56 goli (we wszystkich rozgrywkach) i ma już czternaście bramek przewagi nad drugim Bogdanem Adamczykiem w klasyfikacji najskuteczniejszych piłkarzy Lechii w Ekstraklasie.

- Jestem bardzo zadowolony. Spędziłem tutaj blisko pięć lat i to był naprawdę udany dla mnie czas. Razem z Lechią mam jeszcze dużo do osiągnięcia. Moje ambicje sięgają wysoko, podobnie jak drużyny, więc cieszę się, że mogę tutaj zostać na dłużej - powiedział Flavio po podpisaniu nowej umowy.

źródło: lechia.pl / własne

O AUTORZE
TG
Author: TG
Dziennikarz
Piszę o najbardziej utytułowanym klubie w Trójmieście ;)
Ostatnio napisane przez autora