W meczu o mistrzostwo Młodej Ekstraklasy Lechia Gdańsk uległa Górnikowi Zabrze 1:2 choć jeszcze na 7 minut przed końcem prowadzili 1:0. Bramkę dla podopiecznych Waldemara Krajczyka zdobył Kacper Kiełdanowicz.

.

Lechiści wyszli na prowadzenie w 72 minucie po golu Kacpra Kiełdanowicza. Stan meczu wyrównał w 83 minucie Rafał Kucza, a tuż przed końcem zwycięską bramkę dla gości zdobył Rafał Pietrzak.

MESA: Lechia Gdańsk – Górnik Zabrze 1:2 (0:0)
Kiełdanowicz 72’ – Kucza 83’, Pietrzak 87’k

Lechia: Barczak – Żabko (52’ Pujdak), Gawroński, Zbrzyzny, Przybylski – Szamp, Gac, Wrzask – Wojciechowski (46’ Błażewicz, 88’ Majsak), Kiełdanowicz, Kujtkowski (71’ Kamiński).

Górnik: Sławik - Kiełtyka, Mańka, Otwinowski, Cymański - Olszowski (46' Lebek), Bartusiak (89' Staszczak), Kurzawa, Pietrzak - Michalik (65' Strzalla) - Sobczak (72' Kucza).

Źródło: własne / fot. Mati / lechia.pl