Piłkarze Lechii Gdańsk wykorzystają przerwę w rozgrywkach ligowych na rozegranie spotkania sparingowego.

Podopieczni Piotra Nowaka w piątek 11 listopada zmierzą się z Pomezanią w Malborku. Początek meczu na Stadionie Miejskim w Malborku przy ul. Toruńskiej o godz. 12.

Spotkanie z Pomezanią będzie okazją dla Biało-Zielonych do podtrzymania rytmu meczowego. W nadchodzący weekend nie będą bowiem rozgrywane mecze w Lotto Ekstraklasie ze względu na przerwę na spotkania reprezentacji. Dlatego też w Malborku nie będą mogli zagrać piłkarze Lechii, którzy zostali powołani do drużyn narodowych - Sławomir Peszko, Simeon Sławczew, Vanja Milinković-Savić, Damian Podleśny, Paweł Stolarski, Lukas Haraslin i Steven Vitoria.

Pozostali gracze z kadry gdańskiego zespołu mają być do dyspozycji trenera Nowaka i powinni pojawić się na boisku w Malborku w mniejszym lub większym wymiarze czasowym.

Rywal Lechii to drużyna, występująca na co dzień w V lidze. Po 12 rozegranych kolejkach Pomezania zajmuje piąte miejsce z dorobkiem 22 punktów.

Historia spotkań z Pomezanią Malbork

Źródło: Lechia.pl

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora