W najbliższy weekend 20-21 kwietnia w Gdańsku odbędzie się kolejna edycja 'Rozsmakuj się w Gdańsku'.

Dla smakoszy to nie lada okazja by skorzystać z oferty kulinarnej wielu gdańskich lokali w rozsądnych cenach. Pod poniższym adresem znajdziecie pełny wykaz usług gastronomicznych, kulturalnych i pozostałych, które będą dostępne w promocyjnych cenach.

Weekend za pół ceny - pełna oferta

Wśród powyższego wykazu znajdziecie również ofertę T29 Sports Pub, który proponuje na najbliższy weekend pizze z 50% rabatem.

Z kolei ci, którzy chcą zwiedzić nasz bursztynek mogą to zrobić w najbliższy weekend również w promocyjnych cenach.

Trasa zwiedzania obejmuje zakątki i lokalizacje, które nie są dostępne dla kibiców podczas pobytu na stadionie w czasie rozgrywanego meczu. Będą mieli Państwo wyjątkową okazję zaznajomić się ze specyfiką organizacji takiego wydarzenia jakim jest mecz Lechii Gdańsk. Każdy tour odbywa się z udziałem przewodnika. Przejdą Państwo przez korytarze, szatnie, tunele dla piłkarzy, wreszcie wyjdą na obrzeża murawy, tak aby każdy fan piłki nożnej mógł chociaż przez chwilę poczuć się jak piłkarz wychodzący na boisko, by rozegrać swój najważniejszy mecz.

Trasa zwiedzania obejmuje nie tylko strefę ściśle związaną z obecnością zawodników, ale również strefę VIP, w której zapoznają się Państwo z wystrojem restauracji PGE ATOM Club, lóż VIP a także funkcjonowaniem miejsc biznesowych.

Na zakończenie zwiedzania nasi przewodnicy opowiedzą o Muzeum Lechii Gdańsk oraz o kulisach powstania pubu sportowego T29 Sports Bar & Restaurant. W lokalu będą mogli Państwo nie tylko zjeść coś pysznego, ale  takżę nabyć ciekawe pamiątki.

Podczas "Weekendu za pół ceny" będzie można zwiedzić stadion płacąc  połowę taniej:

Oferta                                                                                   Cena standardowa Cena po rabacie
Zwiedzanie stadionu PGE ARENA Gdańsk biltet normalny 15,00 zł 8,00 zł
Zwiedzanie stadionu PGE ARENA Gdańsk bilet ulgowy 10,00 zł 5,00 zł
Zwiedzanie stadionu PGE ARENA Gdańsk bilet normalny grupowy 12,00 zł 6,00 zł
Zwiedzanie stadionu PGE ARENA Gdańsk bilet ulgowy grupowy 8,00 zł 4,00 zł

Dni i godziny zwiedzania:

Sobota i niedziela (20-21 kwietnia) - od 10:00 do 16:00

Godziny rozpoczęcia wycieczek: 10:00, 11:00, 11:30, 12:00, 12:30, 13:00, 14:00, 14:30, 15:30, 16:00

Źródło: własne