O trudnej sytuacji Stoczniowca mówi się od dłuższego czasu. Kibice hokeja bija na alarm i za naszym pośrednictwem proszą o wsparcie.

DRODZY BRACIA
W najbliższą sobotę obędą się uroczystości na cześć 40 lecia gdańskiej Hali Olivia, która krótko mówiąc "sypie się", mimo niedawnego remontu który pochłonął 18mln złotych.

Jak zapewne wiecie, od 2 lat na hokejowej mapie Polski nie ma już Stoczniowca Gdańsk - klubu, który słynął z bardzo dobrego warsztatu z młodzieżą. Od tego czasu hokej w Gdańsku praktycznie umarł. Grupy młodzieżowe liczą coraz mniej zawodników. Konieczne jest łączenie paru roczników aby skompletować drużynę. Dzieci nie mają perspektyw w postaci pierwszej drużyny co skutkuje zakończeniem trenowania. Liga amatorska, która rozgrywała swoje mecze w Hali Olivia nieprzerwanie od 2005 roku, nie wystartowała w tym sezonie z powodu horrendalnych cen za wynajem lodowiska.

Sytuacja jest tragiczna, a winowajcą jest jedna osoba, której nikt nie jest w stanie przekonać do dymisji.
Tą osobą jest MAREK KOSTECKI. Znienawidzony w gdańskim środowisku hokejowym dalej szczyci się swoimi "osiągnięciami" nie zważając na to, że sukcesywnie niszczy hokej i halę Olivia.

15.12.2012r. o godz. 14:00 przed Olivią, w dzień uroczystości 40 - lecia Hali Olivia, My, czyli kibice, rodzice dzieci, zawodnicy, trenerzy, amatorzy oraz wszyscy, którym zależy na pięknym sporcie jakim jest Hokej na Lodzie, przyjdziemy przed Halę Olivia zaprezentować nasze niezadowolenie w formie protestu.

Już teraz przygotowujemy ulotki oraz transparenty na ten dzień. Chcemy aby usłyszał o nas nie tylko Gdańsk ale również cała Polska.
I tutaj pojawia się nasze zaproszenie / prośba o dołączenie do nas w sobotę. Więcej informacji w poniższych linkach.

GDAŃSZCZANIE POŁĄCZMY SWE SIŁY!!

Link do wydarzenia na facebooku

Opinia niezależnego dziennikarza

Propagandowa informacja dotycząca uroczystości rodem z PRL

Autor: Koto

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora