lechia

Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków rusza z aukcjami charytatywnymi na rzecz 4,5 letniego Dawidka, małego kibica chorego na białaczkę.

Stowarzyszenie od jakiegoś czasu pomaga Dawidkowi i jego rodzicom. Prowadzone były zbiórki pieniędzy, poza tym kilkakrotnie odwiedziliśmy chłopca w Szpitalu. Teraz przyszedł czas na aukcje!

 

kibicewisly

 

Wśród zebranych przedmiotów jest wiele prawdziwych rarytasów. Można stać się posiadaczem medalu za Mistrzostwo Polski piłkarzy Wisły Kraków (10/11) lub koszykarek Wisły Can-Pack (10/11,11/12), koszulki Eweliny Kobryn z WNBA, wielu meczowych koszulek piłkarskich, m.in. Mariusza Pawelca ze Śląska Wrocław, Cezarego Wilka (Wisła Kraków), Katarzyny Skowrońskiej-Dolaty z Reprezentacji Polski czy perełki – koszulki Realu Madryt Kaki z autografem!

 

kibicewisly

 

Poza tym przedmioty dla kolekcjonerów – piłka Selecta z podpisami Wisły, koszulka Szkółki Piłkarskiej Wisły Kraków z 1987 roku! Niewątpliwym hitem aukcji powinna też się stać złota zawieszka w kształcie herby Wisły Kraków, wysadzana 12 diamentami!

 

Aukcje można znaleźć pod linkiem

Ale to jeszcze nie wszystko! Wkrótce pojawią się kolejne przedmioty, a tym pamiątki związane z EURO2012: np. koszulki z autografami kilku reprezentacji!

 

Zachęcamy wszystkich do udziału w aukcjach, cały zysk trafi do rodziny Dawida!

 

Lechia Gdańsk

 

Źródło i foto: www.kibicewisly.pl

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora