Rozpoczynamy zapisy na wyjazdowe spotkanie Lechii w Poznaniu. Początek zapisów w poniedziałek 03.03.2014.

Jakim środkiem transportu tam pojedziemy zależy od nas samych. Gdy uzbieramy odpowiednią ilość osób, na mecz udamy się pociągiem specjalnym. W innym wypadku czeka nas wyjazd innym środkiem transportu.

Od 3 marca do dnia 8 marca cena za wyjazd wynosi jedyne 60 zł. Później koszt wyjazdu wzrasta do 80 zł. Cena zawiera przejazd w obie strony oraz bilet na mecz.

Ważna informacja dla kibiców urodzonych w 1996 roku oraz w późniejszych latach. Dla was cena wyjazdu przez cały czas trwania zapisów wynosi jedynie 50 zł.

 

Informujemy, że na ten mecz jedziemy wszyscy transportem zorganizowanym i nie ma możliwości zakupu samego biletu na własny transport.

 

Zapisy odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 12-18, w oficjalnym sklepie "Lwów Północy", znajdującym się w C.H. "Wielki Młyn". Zapisy trwają maksymalnie do 20 marca, chyba że wcześniej skończą się bilety na mecz. Uprzejmie prosimy nie przychodzić o wcześniejszej porze, gdyż nie będzie osoby prowadzącej zapisy. Fankluby w sprawie zapisów proszone są o jak najszybszy kontakt z przedstawicielem Rady FC.

 

Źródło: lwypolnocy/własne