lechia

Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk „Lwy Północy” organizuje dla wszystkich chętnych wyjazd na mecz Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk (16.10. godz. 14:30).

Jeżeli ktoś zapisze się do soboty, to cena przejazdu na mecz wynosi 40zł w obie strony wraz z biletem wstępu. W przyszłym tygodniu cena wzrasta do 70 zł.

Cena 40 zł spowodowana jest decyzją Zarządu "Lwów Północy", który postanowił o dofinansowaniu wyjazdu.

Cena biletu na mecz dzięki dobrej woli władz spółki Lechia Gdańsk S.A. wynosi symboliczne 1,08 zł dla fanów jadących zorganizowanym transportem.

Zapisy prowadzone będą w sklepie Stowarzyszenia znajdującym się w Wielkim Młynie przy ul. Wielkie Młyny 16 począwszy od środy 5 października  w godzinach 12-18. W sobotę sklep czynny od 12:00 do 15:00.

Ostatnim dniem zapisów będzie czwartek 13 października, o ile oczywiście nie wyczerpie się mała pula biletów, którą otrzymaliśmy.

Ze względu na fakt, iż mecz jest rozgrywany w niedzielę, w drodze powrotnej nie przewidujemy postojów, by każdy mógł zdążyć w poniedziałek do pracy, bądź szkoły. Z tego powodu apelujemy o wcześniejsze zaopatrzenie się w prowiant.

Źródło: Lwy Północy