Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk Lwy Północy kontynuuje zapisy na wyjazd na piątkowy mecz w Częstochowie. Ponadto można nabyć wejściówkę na finał Pucharu Polski, który odbędzie się 2 maja na Stadionie Narodowym. Raków zmierzy się wówczas z Legią Warszawa.

"Jedziemy na Finał Pucharu Polski oraz dodatkowe zapisy na mecz Lechii w Częstochowie! Już w najbliższy piątek Lechia zagra ligowy mecz w Częstochowie z Rakowem. Kontynuujemy zapisy na wyjazd naszego ukochanego klubu. Koszt wyjazdu autokarem wraz z biletem na mecz 180 zł. Sam bilet 30 zł. Termin wyjazdu dogodny, miejsce dogodne, rywal dogodny no i Lechia. Nie wyobrażamy sobie, aby nie wykorzystać pełnej puli biletów.

Dodatkowo rozpoczynamy zapisy na Finał Pucharu Polski na Stadionie Narodowym, w którym będziemy wspierać Raków w meczu z Legią. Tutaj, koszt biletu to 80 zł. Na ten mecz nie organizujemy transportu. Wszelkie informacje będą podane podczas zapisów.
Zapisy odbywać się będą w Oficjalnym Sklepie Kibiców Lechii Gdańsk:
  • - wtorek 25.04 w godzinach 17-18,
  • - środę 26.04 w godzinach 16-18.
Na zapisy prosimy przynosić dane KONIECZNIE na wydrukowanych kartkach – imię, nazwisko, PESEL, numer telefonu oraz adres mailowy! Osoby, które kolejny raz się nie dostosują do naszej prośby, kolejny raz nie zostaną zapisane. Prosimy o przynoszenie odliczonej kwoty.
Na dobre, na złe, na zawsze! AVE LECHIA!" - poinformowało Stowarzyszenie na swoim profilu.
JESTEŚMT ZAWSZE TAM!
źródło: własne