Ruszają zapisy na Wisłę w Krakowie.

Informujemy, iż w środę i czwartek (24 i 25 sierpnia br.) w sklepie Stowarzyszenia w C.H. Wielki Młyn, przy ul. Wielkie Młyny będzie można nabywać wejściówki na wyjazdowy mecz z Wisłą. Zapisy prowadzone będą w godzinach 12-18.

Dzięki uprzejmości naszego klubu – Lechia S.A., który wyszedł naprzeciw prośbie Stowarzyszenia, kibice skorzystają z wyjazdowego dofinansowania i z tej przyczyny cena biletu wraz z okolicznościowym gadżetem wyniesie jedynie 25 zł. Tak więc w nominalnej cenie biletu otrzymamy jeszcze do wyboru szalik lub koszulkę.

Przypominamy również, że gadżety te każdy szanujący się kibic Lechii powinien tradycyjnie przekazać kibicowi Białej Gwiazdy w ramach podziękowania za gościnę.

W tym miejscu przypominamy, że na mecz do Krakowa, tak jak zazwyczaj na mecze z naszymi przyjaciółmi, jedziemy na własną rękę, samemu wybierając środek transportu i termin pobytu.

Informujemy również, że z okazji meczu przyjaźni w sklepie Stowarzyszenia na pozostałe artykuły kibicowskie nie objęte inną promocją na hasło „Wisła Kraków” kupujący otrzyma 20% zniżki.

Źródło: LwyPolnocy.pl