W sobotę 18 lutego Lechia Gdańsk zmierzy się na wyjeździe z Koroną Kielce. Stowarzyszenie Lwy Północy ogłasza zapisy na zorganizowany wyjazd pociągiem specjalnym. Zapraszamy. Wszyscy do Kielc!

DO KIELC JEDZIEMY SPECJALEM!
Już 18 lutego (sobota) czeka Nas kolejny mecz wyjazdowy, tym razem w Kielcach. Zamierzamy jechać tak, jak do Szczecina pociągiem specjalnym. Jak każdy z Was wie, jest to najlepszy środek transportu, który pozwala wszystkim w jednym miejscu na pełną integrację. Aby pojechać pociągiem, musimy w krótkim czasie zebrać odpowiednią ilość osób. Dlatego zapisy rozpoczynamy już w środę oraz czwartek w Oficjalnym Sklepie Kibiców Lechii Gdańsk (ul. Podwale Staromiejskie 93) w godzinach 16:30-18:00. Koszt przejazdu wraz z biletem na mecz wynosi 160 zł. Pozostałe terminy zapisów podamy w osobnym komunikacie, ale wówczas cena będzie wynosiła już 180 zł.
Na zapisy przynosimy obowiązkowo na kartce: imię, nazwisko, PESEL, numer telefonu oraz adres mailowy. Nadmieniamy, że rzeczywisty koszt wyjazdu po noworocznych podwyżkach jest wyższy, ale decyzją Stowarzyszenia, dofinansujemy go z własnych środków Lwów Północy. Podczas zapisów będzie można nabyć koszulki, w których byliśmy w Zabrzu - koszt symboliczne 20 zł. Mile widziane jak będziecie je mieli na sobie podczas meczów. Listy FC i dzielnic prosimy wysyłać do osoby odpowiedzialnej do piątku 10 lutego.
To, czy pojedziemy specjalem, zależy tylko od nas! Lechia to My! Let’s get ready to rumble!  

Więcej informacji na Facebookowym profilu Stowarzyszenia!

źródło: Lwy Północy