W sobotę 02.04. Lechia Gdańsk zmierzy się na wyjeździe z Legią Warszawa. Na tym meczu nie może zabraknąć kibiców z Gdańska. Liczymy więc, że dogodny sobotni termin skusi wielu na wyjazd za ukochaną drużyną do Warszawy. Nie jest niczym odkrywczym stwierdzenie, że mecze z Legią to zawsze TOP i zawsze mają dodatkowy smaczek. W tym roku jest dodatkowa okazja.

Zespół se Stolicy zmaga się, ze swoimi problemami i raczej nie włączy się już w walkę o puchary. Ale mało tego. Warto podkreślić, że Lechia Gdańsk jeszcze nigdy, na koniec sezonu, nie była wyżej w tabeli od Legii. Mimo że 2 razy kończyliśmy rozgrywki na podium, to Legia nawet wtedy była przed nami. Oczywiście wszystko w nogach naszych piłkarzy. Dlatego tym bardziej potrzebne jest gorące wsparcie naszych Kibiców!

Poniżej podajemy szczegóły dotyczące zapisów na wyjazd do Warszawy. Zapisy będą prowadzone w Oficjalnym Sklepie Kibiców Lechii Gdańsk (ul. Podwale Staromiejskie 93) od wtorku (29.03.) do piątku (01.04.) w godzinach 16:00-18:00.

Koszt wyjazdu:

  • 120 zł (bilet + transport)
  • 35 zł (sam bilet) - prosimy przynosić odliczone pieniądze!

Ilość miejsc w transporcie zorganizowanym ograniczona.

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora