W sobotę, 15.12.2012 roku w hali sportowej Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska przy ulicy Smoleńskiej 5 na gdańskiej Oruni odbył się Mikołajkowy Turniej piłki halowej dla dzieci i młodzieży.

Turniej organizowany był wspólnie przez ośrodek Kibice Razem Lechia Gdańsk, SKLG „Lwy Północy” oraz Fundację „Obudź Nadzieję”.

W rozgrywkach udział wzięło 6 drużyn, a poziom grania był wysoki i wyrównany. Dzieciaki rywalizowały ostro, ale co najważniejsze fair, dlatego sędzia nie musiał zbyt często przerywać gry.

Całość zakończyła się zwycięstwem drużyny Kalero/Wojciechowski, która dzięki bezpośredniemu zwycięstwu 1:0 nad drużyną Lwów Północy wyprzedziła ich w tabeli. Obie drużyny zgromadziły po 10 punktów. Tak samo rozstrzygnęła się walka o najniższe miejsce na podium. Drużyny ze Stogów i Letnicy uzbierały po 7 punktów, a w bezpośrednim starciu zawodnicy Stogów wygrali 3:1 co pozwoliło im zająć tego dnia 3 miejsce. Na dalszych miejscach uplasowały się drużyny z Tczewa i Reduty.

Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali sportowe upominki, a ciepły posiłek dla wszystkich ufundowała Pizzeria La Parma z ulicy Kartuskiej 218 (www.pizzerialaparma.pl).

Był to ostatni turniej w tym roku, już teraz zapraszamy na kolejne, które odbędą się w roku 2013!

Źródło: Kibice Razem

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora