Przypominamy, że ruszyły zapisy na wyjazd do Poznania.

W dniu 13.12. udamy się do Poznania na mecz z miejscowym Lechem. SKLG "Lwy Północy" rozpoczyna zapisy na wyjazd, które będą prowadzone w dwóch turach.

W pierwszej, w dniach 24, 25 oraz 26 listopada cena wyjazdu będzie wynosiła promocyjne 70zł. Druga tura rozpocznie się 4 grudnia (czwartek) i potrwa do piątku 12 grudnia (z wyłączeniem weekendu), bądź do wykorzystania biletów. Wówczas cena wyjazdu wzrasta do 90zł.
Prosimy o przynoszenie odliczonej kwoty.

Osoby z rocznika 1996 oraz młodsze, przez cały okres prowadzenia zapisów płacą za wyjazd 70zł. Zapisy odbywać się będą w Oficjalnym Sklepie "Lwów Północy", znajdującym się w C.H. "Wielki Młyn" w Gdańsku, w godzinach 15:00-18:00.

Uprzejmie prosimy nie przychodzić o wcześniejszej porze, gdyż nie będzie osoby prowadzącej zapisy. Prosimy również nie przychodzić poza dniami prowadzenia zapisów, gdyż wówczas sprzedaż nie będzie prowadzona.

Listy Fanklubów należy przesyłać do przedstawiciela Rady Fanklubów do środy (26.11), do godziny 20:00, na formularzu wyjazdowym. Do tego dnia koszt wyjazdu to 70zł. Listy przysłane później oznaczają koszt wyjazdu 90zł.

Do Poznania planowany jest pociąg specjalny, jednak tylko od nas zależy, czy taki zostanie uruchomiony. Osoby, które chcą jechać, prosimy o jak najszybsze zapisanie się, co pozwoli uruchomić pociąg.

Szczegóły wyjazdu oraz odpowiedzi na pytania, będą podawane TYLKO I WYŁĄCZNIE podczas zapisów.

Źródło: Lwy Północy

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora