W najbliższą niedzielę 13 września odbędzie się kolejny Sportowy Festyn Dzielnicowy.

Ostatnią dzielnicą na którą zapraszają Lwy Północy w tym roku będą Stogi, gdzie zawitamy na teren SP Nr 11 na ulicy Stryjewskiego 28 w godzinach 10:00 - 15:00.

Na wszystkich, którzy zawitają na nasz festyn czeka jak zwykle moc atrakcji - darmowe dmuchańce i eurobungee, z których najmłodsi gdańszczanie będą mogli korzystać do woli. Przeprowadzimy także konkurs wiedzy o Lechii. W trakcie trwania festynu rozegrany zostanie turniej piłkarski dla uczniów szkół podstawowych, zapisy 8 osobowych drużyn do turnieju potrwają do godziny 10:30.

Całą imprezę poprowadzi najlepszy piłkarski spiker w Polsce, czyli Marcin Gałek. Swoją pracą pochwalą się również członkowie grupy Ultras Lechia Gdańsk, którzy  wraz z dziećmi pomalują kolejną partię sektorówki, która na zakończenie tegorocznej edycji zostanie zaprezentowana na sektorze rodzinnym w trakcie jednego z ligowych pojedynków Biało-Zielonych na PGE Arenie.

Zawitają do nas również piłkarze Lechii wraz z maskotką Lwem.

Organizatorami festynu są Kibice Razem Lechia Gdańsk, SKLG "Lwy Północy" oraz Urząd Miasta Gdańsk, przy współpracy z klubem Lechia Gdańsk SA i MOSiR Gdańsk.

Serdecznie zapraszamy wszystkich małych kibiców Lechii, a w szczególności mieszkańców Stogów i okolic.

{joomplucat:1604 limit=9|columns=3}

Zobacz galerię z festynu na Dolnym Mieście

Źródło: Lwy Północy

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora