Po wygranych derbach nadchodzi czas kolejnej próby przed piłkarzami biało-zielonych – mecz z Górnikiem w Zabrzu. Piłkarze Górnika to nasi bezpośredni rywale w walce o utrzymanie w Ekstraklasie.

 

Natomiast kibice Górnika to w tej chwili prawdziwy „dwunasty zawodnik” ich zespołu. Tworzą wyjątkową atmosferę na legendarnym stadionie przy Roosvelta. W ostatnich sezonach mecze zabrzan przeżywają prawdziwy kibicowski boom, a trybuny są wypełnione po brzegi. Dlatego nie można mieć wątpliwości, że atmosfera i oprawa meczu z Lechią w sobotę 2 maja będzie wyjątkowa.

 

Dzisiaj, tj. 28.04 jest kolejny dzień zapisów na pociąg specjalny do Zabrza. Zapisy będą prowadzone w sklepie „Lechista” w Pasażu Królewskim przy Targu Węglowym w godz. 14.30-18. Cena biletu 110 zł (w tym bilet na mecz).

 

Stowarzyszenie „Lwy Północy” podjęło się organizacji takiego pociągu mając świadomość, że warunek 600 pasażerów w pociągu nie jest łatwy do spełnienia. Niestety podyktowane jest to warunkami cenowymi jakie postawiło PKP, dopiero taka liczba sprzedanych biletów powoduje, że pokryty jest koszt przejazdu.

 

My wierzymy… jednak, że pociąg specjalny pojedzie. Zachęcamy w tym miejscu kibiców o zasobniejszym portfelu o wsparcie pociągu grubszymi sumkami, są już zapowiedzi takiego wsparcia – między innymi dzięki temu można było obniżyć cenę przejazdu do 110 zł.

Jak zwykle możemy liczyć na konkretne wsparcie braci z Wrocławia i Krakowa. Pewne jest, że Trzej Królowie Wielkich Miast stawią się na Górnym Śląsku i wspólnie będą dopingować zespół Lechii.

Do zobaczenia w pociągu!

{begam}pub-6500481139110168/5687953064{/begam}

  
O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora