Dzięki porozumieniu pomiędzy Stowarzyszeniem i organizatorem, bilety dla kibiców Lechii na sektor dopingowy będą tańsze o 80 zł a ich cena wyniesie 200 zł.

Zapisy startują w środę 12 czerwca i będą się odbywać w godzinach 12.00-18.00 w C.H. Wielki Młyn w boxie numer 6, znajdującym się obok sklepu Stowarzyszenia.

Do soboty, 15 czerwca (godziny otwarcia: 12.00-15.00) zapisywać mogą się jedynie osoby figurujące na listach wyjazdowych kibiców Lechii, bądź osoby posiadające w minionym sezonie karnet (niezależnie od sektora) na mecze Biało-Zielonych.
Każda z osób spełniających powyższe kryteria może nabyć również dwie dodatkowe wejściówki (konieczne dane: nazwisko, imię i PESEL). TYLKO OSOBY, KTÓRE ZNAJDĄ SIĘ NA LIŚCIE TWORZONEJ PRZEZ STOWARZYSZENIE BĘDĄ MOGŁY NABYĆ BILETY NA w/w SEKTOR, który będzie znajdował się na trybunie "zielonej". Tam też będzie tego dnia prowadzony zorganizowany doping dla Gdańskiej drużyny. Listy fanklubowe należy przesyłać przedstawicielowi Rady FC do soboty, do godziny 20:00. Od poniedziałku 17 czerwca do czwartku 20 czerwca zapisywać będą mogły się wszystkie osoby posiadające kartę kibica Lechii, która została wyrobiona przed majem bieżącego roku.

Ważne jest, iż Stowarzyszenie prowadzi zapisy na bilety, które są zarezerwowane dla Fanatyków Gdańskiej Lechii. Same wejściówki będą do odbioru tylko i wyłącznie w dniach 21-23 czerwca w kasach na stadionie i tam też odbywać się będzie zapłata. Dotyczy to również zamówień FC. UWAGA: Nieodebrana wejściówka przepada.

Źródło: LwyPółnocy/własne