Lwy Północy wspólnie z Kibice Razem Lechia Gdańsk i Muzeum Lechii Gdańsk, przygotowały coś bardzo wyjątkowego, by uczcić kończący się rok jubileuszowy. Inicjatywa jest bardzo ciekawa. Liczymy, że szczelnie wypełnicie kapsułę swoimi pamiątkami.

Tuż przed rozpoczęciem nowego sezonu, przy wejściu do Muzeum Lechii Gdańsk stanie konstrukcja, w której wspólnie z Wami zostanie umieszczona KAPSUŁA CZASU

Wewnątrz niej znajdą się pamiątki, które nagromadziliście przez lata dopingowania naszej Wielkiej Lechii, a którymi chcecie się z nami podzielić.

Kapsuła zostanie szczelnie zamknięta i "zakopana", a jej ponowne otwarcie nastąpi za 25 lat, czyli podczas obchodów 100-lecia klubu❗ Cała zawartość zostanie w całości przekazana do Muzeum Lechii Gdańsk.

 

 

Co można przekazać?

Do Kapsuły Czasu możecie przekazywać najróżniejsze pamiątki, od wpinek po koszulki, Wasze zdjęcia z meczów opatrzone datami, stare bilety, czy karty kibica.
Najbardziej jednak liczymy na Waszą kreatywność. Chętnie w zbiorach zobaczymy listy, rysunki, grafiki opisujące jak i gdzie widzicie nasz Klub za 25 lat. Marzą Ci się Europejskie Puchary, Finał Ligi Mistrzów - opisz to.

Gdzie dostarczać pamiątki?

Rzeczy, które chcielibyście przekazać do Kapsuły, możecie dostarczyć do 1️⃣6️⃣ lipca do "Oficjalnego sklepu kibiców Lechii Gdańsk" lub do siedziby Kibice Razem Lechia Gdańsk po wcześniejszym kontakcie.
Pamiątki możecie również wysyłać na adres sklepu z dopiskiem "Kapsuła Czasu", pamiętając, że dotrzeć muszą do 16.07.

Bądź częścią Wielkiej Historii Naszego Klubu i zostaw po sobie ślad na długie lata!

Wkrótce widzimy się na Polsat Plus Arena Gdańsk ❗️ Dokładną datę i godzinę podamy niebawem.

MY TWORZYMY HISTORIĘ

źródło: Lwy Północy

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora