Do Poznania jedziemy specjalem

Informujemy, iż dzisiejsze rozmowy przyniosły skutek i do Poznania udamy się pociągiem specjalnym, który rozpocznie bieg z dworca Gdańsk Główny o godzinie 10:08 w sobotni poranek. Jednocześnie informujemy, iż pojawiła się dodatkowa pula 50 biletów. Koszt wyjazdu wynosi 80zł. Zapisy w C.H. "Wielki Młyn" w oficjalnym sklepie Stowarzyszenia dzisiaj do godziny 18:00, bądź do wyczerpania puli. Prosimy również o zapoznanie się z zasadami wyjazdu. Przed nami wyjazd do Poznania, na który udajemy się pociągiem specjalnym. Prosimy o zapoznanie się z zasadami wyjazdu, do których każdy kibic musi się bezwzględnie zastosować

 

 

·  Nie pijemy alkoholu w pierwszą stronę. Każdy z nas reprezentuje ukochaną Lechię i ma z dumą i honorem nosić nasze święte barwy. Jeżeli ze względu na wypity alkohol nie zostaniesz wpuszczony na mecz, nie licz na to, że ktoś będzie się wstawiał za Tobą u organizatora meczu. Jeżeli nie potrafisz jechać na trzeźwo, najlepiej zostań w domu i mecz zobacz w pubie.

· W pociągu wagony pierwszy, drugi, trzeci oraz ostatni są zarezerwowane dla organizatorów wyjazdu. Każda nieupoważniona osoba zostanie wyproszona z ww. wagonów.

· Pamiętajmy, że w drodze powrotnej wagony będą zamienione miejscami. W przypadku pociągu z piętnastoma wagonami, podczas powrotu wagon numer 1 stanie się wagonem 15, wagon 2 wagonem 14 itp.

· Szanujemy środek lokomocji! Za każdą, nawet najmniejszą szkodę PKP naliczy kary, które będzie  trzeba pokryć! Zaciągnięcia hamulca ręcznego kosztuje 2000zł. W przypadku stwierdzenia strat, osoba za nie odpowiedzialna będzie pociągnięta do poważnych konsekwencji oraz będzie musiała pokryć karę.

 

 

Jednocześnie przypominamy o zapisach obowiązującego regulaminu wyjazdowego:http://lwypolnocy.pl/Kibice/Regulaminwyjazdowyorazprzydatneprzepisy.aspx

 

 

Źródło: lwypółnocy/własne