W piątek 04.11. udamy się wszyscy autokarami do Warszawy, gdzie Lechia będzie walczyła o kolejne ligowe punkty z Legią. Koszt wyjazdu wraz z biletem na mecz wynosi 150 zł. Najważniejsze, że jedziemy tak jak na dwa ostatnie wyjazdy wszyscy razem.

Ewidentnie integracja nam służy, więc idziemy za ciosem.

Wielu zastanawia się, czemu nie specjalem? Otóż PKP odmówiły nam pociągu w tym terminie... Ale to nie szkodzi, bo i tak licznie stawimy się na meczu!

Zapisy odbędą się:

  • sobota - w godzinach 10-16 w "Oficjalny sklep kibiców Lechii Gdańsk" (ul. Podwale Staromiejskie 93),
  • niedziela - w godzinach 14-14:45 przed meczem na Naszym stoisku przy ulicy Żaglowej (bramy od Amber Expo),
  • niedziela - w przerwie meczu pod gniazdem,
  • poniedziałek i środa - w godzinach 16-18 w Oficjalnym Sklepie Kibiców Lechii Gdańsk (ul. Podwale Staromiejskie 93).

Na zapisy prosimy przynosić dane KONIECZNIE na wydrukowanych kartkach – imię, nazwisko, PESEL, numer telefonu oraz adres mailowy! Osoby, które kolejny raz się nie dostosują do naszej prośby, kolejny raz nie zostaną zapisane.

Listy FC należy przesłać do wtorku (01.11) do godziny 20:00 - w odpowiedniej formie, na wskazany adres mailowy.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że piątek jest dniem, w którym wszyscy idziemy do szkoły lub pracy, skąd należy się wcześniej zerwać. W związku z tym, wyjątkowo informujemy, że zbiórka odbędzie się o godzinie 13:30, a planowany wyjazd o godzinie 14:00. Miejsce zbiórki oraz odjazdu jest to samo co zawsze - kto nie zna, pozna na zapisach.

JEDZIEMY! AVE LECHIA!

źródło: Lwy Północy

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora