W czwartek 1 sierpnia czeka nas historyczne wydarzenie. Biało-zieloni staną przed ogromną szansą awansu do kolejnej rundy eliminacyjnej Ligi Europy. Piłkarze będą mogli liczyć na gorący doping Władców Północy. Poniżej zamieszczamy ważne informacje dla Kibiców, przygotowane przez Lwy Północy.

Wszyscy w dniu meczu zbieramy się o godzinie 15:30 na placu przed ratuszem w centrum Kopenhagi - (Radhuspladsen). Przy pobliskiej ulicy Vesterbrogade znajduje się wiele pubów i knajpek, gdzie można posiedzieć przed zbiórką - m.in. Pub Rosie McGee's (Vesterbrogade 2A), w którym osoby, które nie idą na stadion mogą obejrzeć transmisję.

Z placu wszyscy razem udajemy się do specjalnie podstawionego pociągu, który o godzinie 16:55 zawiezie nas do Broendby i tam ponownie wszyscy razem idziemy na stadion.

Dla osób z własnym transportem - od godziny 9:00 przy stadionie będzie otwarty parking dedykowany dla nas (poniżej mapka). Zostawiacie auto i możecie udać się transportem publicznym do centrum Kopenhagi. Dostęp do parkingu będzie wolny do chwili zamknięcia stref przystadionowych - 4-5h przed meczem. Na miejscu dostępne będą przewodniki jak dotrzeć do miejsca zbiórki w centrum, którą możecie także sobie pobrać poniżej.

Na stadionie dozwolone jest palenie papierosów.

Jeśli ktoś jeszcze nie ma biletu - ostatnie 100 sztuk będzie można nabyć w Kopenhadze, z odliczoną kwotą w złotówkach należy osobiście zgłosić się do naszych SLO, przed lub w trakcie zbiórki.

źródło: Lwy Północy

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora