Lwy Północy wspólnie z Muzeum Lechii Gdańsk i Kibice Razem Lechia Gdańsk, wystartowali ze wspaniałą inicjatywą. Chcą, aby w tym roku, przy okazji Wszystkich Świętych, na grobach osób związanych z Lechią zapłonęły biało-zielone znicze.

Każda osoba, która przyłożyła choćby cegiełkę w tworzenie historii najlepszego klubu na świecie, zasługuje na to!

Odwiedzamy groby kolegów z trybun, którzy teraz dopingują Lechię z Sektora NIEBO, a groby tych, którzy dawali radość m.in. swoimi bramkami, zazwyczaj odwiedzają tylko członkowie rodzin.

Dlatego zwracamy się z prośbą do wszystkich, którzy posiadają jakiekolwiek informacje o miejscach pochówków BYŁYCH PIŁKARZY, TRENERÓW, CZŁONKÓW SZTABÓW, czy DZIAŁACZY LECHII na terenie Trójmiasta, o podzielenie się swoją wiedzą z inicjatorami akcji.

Potrzebne dane
imię, nazwisko, cmentarz, przynajmniej nr kwatery i rząd prosimy przesyłać na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do imię, nazwisko, cmentarz, przynajmniej nr kwatery i rząd prosimy przesyłać na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 20 października 2020 roku. roku.

Po stworzeniu listy organizatorzy postarają się dotrzeć w każde miejsce.

źródło: lwypolnocy.pl / własne

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora