W niedzielę na meczu piłkarskiej Ekstraklasy Lechia Gdańsk – Legia Warszawa już po raz trzeci w tym sezonie obecna była zorganizowana grupa z tczewskich szkół.

Tym razem najliczniej stawili się przedstawiciele Sportowej Szkoły Podstawowej nr 2, którzy byli obecni w 164 osoby! Wraz z uczniami z innych szkół z Grodu Sambora (przede wszystkim SP10 i SP8) na sektorze rodzinnym stadionu przy ul. Pokoleń Lechii Gdańsk zasiadło 245 osób. Wyjazd zorganizowany został przez kibiców Lechii Gdańsk z Tczewa LGFT. Łącznie Lechię tego dnia wspierało rekordowe blisko 400 mieszkańców naszego miasta!

Na sektorze rodzinnym na dzieci czekało sporo atrakcji. Było malowanie twarzy, podpisywanie plakatów z kadrą zespołu, a każdy maluch otrzymał od Tczewskich Fanatyków drobny upominek. Po raz pierwszy płot na stadionie przyozdabiał baner, który podkreślał pochodzenie młodych kibiców. Tradycyjnie przed odjazdem nie mogło zabraknąć pamiątkowego zdjęcia na tle PGE Areny i odpalenia racy, jak na kibicowski styl przystało.

„Biuro Podróży LGFT Travel” organizuje wycieczki na mecze Lechii Gdańsk i serdecznie zaprasza kolejne szkoły z Tczewa, ale i całego powiatu tczewskiego. Organizujemy transport, jak również bilety. Jeśli chcesz jechać ze swoją klasą, czy nawet całą szkołą, nie zwlekaj, tylko zgłoś się do nas. Masz jeszcze wątpliwości? Zapytaj się o opinię i wrażenia tych, którzy już nam zaufali: dyrekcję SP5, SP10 i SP2 oraz uczniów tych szkół. Oryginalny sposób na szkolną wycieczkę.

NIE SIEDŹ W DOMU PRZED TELEWIZOREM, POCZUJ ATMOSFERĘ GDAŃSKIEGO STADIONU!

Źródło: LGFT

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora