Przypominamy, że już po raz czwarty Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk Biało-Zielony Sopot organizuje turniej dla dzieci i młodzieży im. Tadeusza Duffeka.

Rozgrywki wraz z festynem odbędą się 8 czerwca br. na stadionie Sopockiego Ogniwa. W turnieju wezmą udział uczniowie z trójmiejskich szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz placówek wychowawczych. Wzorem roku ubiegłego turniej ten będzie miał charakter turnieju tzw.  dzikich drużyn. Dlatego też, w imieniu organizatorów, zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w turnieju!

Zapisy odbywać się będą w dniu turnieju od godz. 8:00, do godziny 9:30. Rozgrywki odbędą się w 2 kategoriach wiekowych – kategoria młodsza do lat 13, oraz kategoria starsza do lat 16. Każda drużyna musi liczyć co najmniej 6 zawodników (maksymalnie 8). Dla wszystkich zawodników, którzy wezmą udział w turnieju zostały przygotowane cenne nagrody!

Oczywiście do kibicowania młodym piłkarzom zapraszamy już od samego rana! Od południa rozpocznie się piknik dla wszystkich przybyłych. Nikt na pewno nie będzie się nudził, gdyż przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji, m.in malowanie twarzy, pokazy samochodów rajdowych. Poza tym każdy kto zgłodnieje, będzie mógł posilić się w specjalnie przygotowanym na tę okazję bufecie. Zapraszamy wszystkich do przyjścia i dopingowania młodych piłkarzy oraz rugbistów Ogniwa Sopot, którzy tego dnia zmierzą się z Juvenia Kraków w finale play off o godz 15.

Współorganizatorzy: Ogniwo SopotMOSIR SopotFundacja Obudź NadziejęTowarzystwo Sportowe Kamionka.

Patronat: Lwy PółnocyRadny Miasta Sopot – Wieczysław Augustyniak.

Patronat medialny: Lechia.net.

Turniej jest współfinansowany ze środków miasta Sopot.

źródło: bzsopot.pl

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora