Od 15 lat na Lechia.net kibice piszą dla kibiców. Część z nich zrobiła u Nas pierwszy krok a teraz pracuje w Klubie lub pisze dla największych w Polsce.

My nadal chcemy promować i odkrywać młode talenty, dlatego też szukamy świeżej krwi!

Chcesz być częścią grupy dziennikarskich pasjonatów Lechii Gdańsk – dołącz do naszej redakcji i prowadź wspólnie z nami portal Lechia.net!

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dla Wszystkich, którzy chcą aktywnie dokumentować historię naszego ukochanego Klubu, mamy wyjątkową propozycję dołączenia do ekipy redakcyjnej.

Uwieczniajcie wydarzenia, które dzieją się na naszych oczach.

Lechia Gdańsk ma rzeszę kilkudziesięciu tysięcy fanów, wśród których na pewno znajdują się osoby chcące spróbować swoich sił w fachu Dziennikarza.

Nie obawiaj się braku wcześniejszego doświadczenia – każdy z nas zaczynał kiedyś swoją przygodę na łamach portalu Lechia.net od zera.

Nasze wsparcie pozwoli Tobie na rozwój umiejętności i być może, jak pokazuje historia, będzie początkiem na drodze kariery zawodowego dziennikarza.

Pamiętaj, że pasja w połączeniu z jej realizacją jest podstawą dobrej zabawy - a na tym nam wszystkim zależy.

Dlatego też, nie czekaj i nie zastanawiaj się w nieskończoność. Podejmij rękawice i wyślij swoje zgłoszenie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czekamy również na zgłoszenia grafików, współpracowników do produkcji video i fotografów.

Z Biało – Zielonymi pozdrowieniami Ekipa Lechia.net

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora