W grudniu stuknie nam 20 lat. Nie zamierzamy zwalniać tempa. Chcemy być najlepszym źródłem informacji o Lechii Gdańsk. Same jednak treści to nie wszystko. Bardzo ważnym elementem naszej działalności czy to na stronie www, czy w Social Mediach są grafiki. Stawiamy po prostu na JAKOŚĆ.

Nasi stali czytelnicy zapewne zauważyli, że poza treścią staramy się też wzbogacać materiały wieloma ciekawymi grafikami. A do tego są potrzebne osoby, które poświęcą swój czas na ich przygotowanie czy to do artykułów, czy do materiałów wideo, ale głównie na nasze kanały Social Media.

Jeżeli zatem Photoshop, Corel, Canva lub tym podobne nie są Ci obce, to dołącz do naszej Ekipy! Uprzedzam, nie działamy za $$$. Naszą pasją jest Lechia. Jeśli to czujesz, to czekamy na Ciebie.

Dla Wszystkich, którzy pragną aktywnie dokumentować historię naszego ukochanego Klubu, mamy wyjątkową propozycję dołączenia do ekipy redakcyjnej.

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora