Arturek ma OLBRZYMIĄ szansę dogonić rówieśników - wszystko jest w waszych rękach.

Arturek jest małym mężczyzną, któremu los niestety zaplanował problemy związane z rozwojem psycho-ruchowym we wszystkich sferach rozwoju.

W styczniu br. skończył 2-latka, a od ukończenia 4-miesięcy jest stale rehabilitowany. Obecnie jest pod opieką Neurologów, Psychologów, Logopedów i Rehabilitantów, którzy wykorzystują swoją wiedzę i umiejętności, aby przywrócić jego rozwój na właściwe tory.

W swoim krótkim życiu Arturek przeszedł bardzo wiele, lecz my nie możemy nadziwić się skąd u niego tyle pokładów radości i entuzjazmu, gdyż przebyte doświadczenia "rozłożyłyby na łopatki" nie jednego dorosłego.

Synek jest bardzo wesoły i skory do wygłupów, bo "głupotki są na pierwszym miejscu listy zabaw ;)" Próbowaliśmy dociec przyczyn problemów synka poddając go przeróżnym badaniom i testom w ośrodkach w całej Polsce ale nie przyniosły one odpowiedzi.

{joomplucat:1188 limit=6|columns=3}

Zobacz więcej zdjęć Arturka

Widząc jego zmęczenie i rozdrażnienie ciągłymi wizytami u specjalistów, podjęliśmy decyzję o skupieniu się tylko i wyłącznie na rehabilitacji, której Arturek potrzebuje najbardziej i która jako jedyna przynosi zauważalne efekty.

Wszystko, co do tej pory osiągnął, wiąże się z ciężką pracą, determinacją i wieloma wyrzeczeniami. Największym szczęściem dla nas jest widok jego przełamania i postępów, a w szczególności jego dumy z osiągniętych rezultatów.

Arturek ma OLBRZYMIĄ szansę dogonić rówieśników. Stara się i walczy o to z całej siły, doświadczamy tego codziennie. My natomiast będziemy walczyli, aby tą szansę wykorzystać.

Chcemy dokonać tego z Państwa pomocą, dlatego zwracamy się o wsparcie finansowe dla realizacji jego marzeń o normalnych życiu. Wybór należy do każdego z nas. Podatek już zapłacony można spożytkować w 1% dla potrzebujących.

Szczegóły jak przekazać 1 % na stronie arturek.net

Arturek potrzebuje pomocy!

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" KRS 0000037904
ul. Łomiańska 5 01-685 Warszawa
41 1240 1037 1111 0010 1321 9362
W tytule przelewu należy wyraźnie wpisać: 15223, ROSA, ARTUR

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora