lechia

Na początku lutego do naszego klubu oraz stowarzyszenia kibiców zgłosili się przedstawiciele Parlamentu Studentów Akademii Morskiej w Gdyni celem uzyskania wsparcia przy organizowanej przez nich akcji charytatywnej.

Organizują oni akcję charytatywną dla Pauliny - doktorantki Akademii Morskiej, która kilka lat temu uległa poważnemu wypadkowi i do tej pory nie odzyskała pełnej sprawności. Jej stan się z roku na rok poprawia dzięki rehabilitacji, ale by mogła osiągnąć sprawność pozwalającą w pełni korzystać z życia dalsza rehabilitacja jest niezbędna.

Lwy Północy bez chwili wahania postanowiły właczyć się w tą akcję. 29 lutego i 1 marca w klubie "Bukszpryt" w centrum Gdyni odbędzie się loteria fantowa oraz aukcja. Całkowity dochód z niej zostanie przeznaczony na pomoc Paulinie. W ramach wsparcia Stowarzyszenie skontaktowało się z klubem. Dzięki dobrej i szybkiej współpracy udało się przekazać szereg przedmiotów, dzięki którym zebrane zostaną fundusze na potrzebę akcji.

Ze strony klubu oraz stowarzyszenia Parlament Studentów Akademii Morskiej w Gdyni otrzymał liczne gadżety. Między innymi podwójne zaproszenie na sektor VIP na dowolny mecz w rundzie wiosennej, szereg zaproszeń na pozostałe sektory na wybrane mecze, piłkę oraz koszulkę Lechii z autografami zawodników. To tylko główne oraz najbardziej cenne pamiątki, które zostały przeznaczone na ten cel. Liczne upominki oraz gadżety zostaną zlicytowane oraz przeznaczone na loterię fantową. Każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie.

Zachęcamy bardzo serdecznie nie tylko studentów i wykładowców Akademii Morskiej, nie tylko kibiców Lechii zarówno tych z Gdyni, jak i Gdańska czy innych miejscowości, ale absolutnie wszystkich, którzy chcą pomóc w rehabilitacji Pauliny do wzięcia udziału w tej akcji. Dzięki nam wszystkim młoda, zdolna dziewczyna może odzyskać pełnię sił i wrócić do zdrowia. Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w akcji!

 

Więcej informacji na stronie: http://psam.am.gdynia.pl/ 

 

Miło jest nam poinformować, iż serwis Lechia.net objął tę akcję patronatem medialnym

Poniżej prezentujemy plakat informacyjny, jaki ukaże się na gdyńskiej uczelni i w klubie "Bukszpryt".

 

Lechia Gdańsk

Źródło: Lwy Północy / własne / PSAM